top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Aug-6-2020

כן - ה- VIX הצטרף למקהלת המעודדות להמשך העליות עם סגירה אתמול מתחת ל- 23.5 ! האם הסטיות שברקע יקלקלו את החגיגה?


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


[כל הנתונים מופעים בקובץ ה- COCKPIT היומי הנמצא בתחתית הדף]

חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- עבר ללונג בטווח הקצר, בארוך עדיין ב- HOLD, איתות השורט VIX של האסטרטגיה שלנו עדיין בתוקף וכבר יש תשואה יפה על נכסי ה- VIX וגם המדדים העיקריים שומרים על קורלציה הדוקה.

  • סקטורים - ללא שינוי- 8 סקטורים בלונג ו- 2 בשורט. סקטור הטכנולוגיה ממשיך להתחזק. סקטור הפיננסים והתעשיה עדיין לא לגמרי תומכים אבל הם מתחזקים בכיוון הנכון (מידע מפורט לכל סקטור - בקובץ ה- COCKPIT CHART המופיע בתחתית הדף)

  • מומנטום - מצטרף לחגיגה - עבר לעליה (שברירי בשלב זה אבל כרגע בעליה)

  • זרימת הכסף - חיובית בכל 4 המימדים שאנחנו מנטרים,

  • יחס PUT /CALL - שומר על ערך נמוך יחסית - 0.67, רמת הגידורים נמוכה

  • עונת הדוחות - תגיע לשיא שלה השבוע - הדוחות של הגדולים מעבר לצפיות - ה- DOW סגר קצת את הפער מול ה- NASDAQ אתמול וזה סימן חיובי כאשר הפער מצטמצם בלי ירידה של ה- NASDAQ

מדד ה- VIX- סוף סוף הוא נכנע, סגר אתמול מתחת ל-23.5 !!!

זה מצטרף לאיתות השורט ויקס של האסטרטגיה שלנו מה- 30/7/20 והמשך המגמה הזו יביא אותנו לרמות ממוצע ארוך טווח של VIX 18-20 (במידה ולא יהיו אירועי פאניקה בלתי צפויים).

רמת ההצלחה של האסטרטגיה הינה מעל 80% ומה שאולי יותר חשוב זה שהיא מנבאת בקורלציה טובה מאד את ההתנהגות של המדדים הראשיים - S&P500 וגם את מדד הנאסדאק 100.

  • סטיות - ממשיכות להתפתח סטיות שליליות - חלקן כבר מאושרות! זה אכן מקלקל את החגיגה ומעיד על השבריריות של ראלי במניות שמונע בעיקר ע"י הזרמות פוליטיות, במנותק לחלוטין מהכלכלה הריאלית. חשוב לעקוב לראות לאן זה מתפתח.

לסיכום:

החדשות החשובות הן בגזרת ה- VIX - לאחר תקופה ארוכה של בדיקה חוזרת ונשנית של התמיכה ברמה 23.5 - אתמול הוא סגר ב- 23. זה מצטרף לכך שהמדד הראשי (SPY ) שבר כבר את ההתנגדות של ה- 327 וכרגע מעל רמת 332, היעד הבא שלו הוא שיא כל הזמנים חדש מעל 339 - זה יכול לקרות בסבירות די גבוהה אם לא יתרחש משהו דרמטי. איתות השורט VIX עדיין בתוקף מה שמחזק את רמת הבטחון וצפיה להמשך העליות, לפחות עד הבחירות בנובמבר.

ואי אפשר בלי אבל - הסטיות בין המחירים שעולים למדדי עומק כמו עוצמת המגמה ממשיכות להתהוות ברקע וככל שהמצב נמשך באופן הזה - כך נחווה תיקון ארוך יותר כאשר יום הדין יגיע, והוא יגיע.


ארגז כלים יומי:

סייקל המסחר לטווח הקצר עבר ללונג כאשר המומנטום עבר לעליה. אם נצרף לכך את איתות השורט VIX ואת הסגירה של ה-SPY מעל 332 - רמת הבטחון שהשוק ימשיך מכאן למעלה מתחזקת . - כניסות ללונג בבחירה סלקטיבית של מניות וסקטורים - כרגע עם עדיפות לסקטור הטכנולוגיה שנמצא במגמת התחזקות מול השוק עם סיכוים טובים לתשואה עודפת, כדאי לשקול גם את סקטור הפיננסים והתעשיה שמתחזקים.


מידע עדכני נוסף לגבי איומים והזדמנויות ניתן למצוא בדף השני של ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף


בקרוב נפתח הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


למטה - התמונה המלאה ב- COCKPIT CHART


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 6-8-20
.pdf
Download PDF • 951KB


Daily Cockpit Chart TipsBank4U Aug-6-202
Download • 881KB* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


59 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page