top of page

OUR INVESTING STRATEGIES

אסטרטגיות המסחר שלנו

Regevix EN.png

,אנו מנהלים מספר אסטרטגיות - כולן מבוססות על נכסי תנודתיות

ה- VIX ותעודות הסל הנסחרות עליו.

התוצאות ברמת קורלציה גבוהה מאד למדדים העיקריים -

ה- S&P 500 וה- NASDAQ 100

המשמעות -

מסחר בתעודות על המדדים על פי איתותי האסטרטגיה שמתקבלים בנכסי ה- VIX, מניב תוצאות שמכות את המדדים !!!

(בסיכום האסטרטגיות מוצגות גם תוצאות השקעה בתעודות ה- SPY וה- TQQQ )

נכסי ה- VIX מגיבים לשני דברים עיקריים:

 1. פאניקה ועצבנות בשווקים – אלו נכסים שמשמשים לגידור סיכונים כאשר העצבנות בשוק גוברת. המצב השכיח הוא שמשקיעים במניות דיבידנדים מעדיפים להמשיך להחזיק בהן גם כאשר השוק יורד. כדי לגדר סיכון – הם מבצעים פעילות רחבה של רכישת אופציות PUT  על מדד ה- . S&P כתוצאה מכך מדד ה-  VIX עולה ובהתאם גם עולים הנכסים שעוקבים אחרי המדד. במצב ההפוך שבו השוק רגוע וה- VIX  יורד - עולים הנכסים המנוגדים למדד.

 2. בנוסף יש כאן גם מנגנון טכני מובנה המבוסס על רכישה ומכירה של חוזים עתידיים על ה- VIX שנסחרים ברמה יומית – כתוצאה מכך נגזרת הלוגיקה של השינויים בשערי התעודות הרלוונטיות.

מאפייני האסטרטגיה כוללים את העקרונות הבאים:

 

מספר מועט יחסית של טריידים

 • לא DAY TRADING

רמת סחירות גבוהה מאד

 • אין מגבלה לכניסה ויציאה בהיקפים גדולים מאד

תנודתיות גבוהה

 • תשואות גבוהות בטווחי זמן סבירים

אי תלות במידע פנים

 • לבעלי העיניין יש יתרון ותמיד משקיעים אחרים יהיו בשר התותחים שלהם. לכן בחרנו להתמקד במשהו שבהגדרה שלו איננו חשוף למידע פנים כזה או אחר

אי תלות בביצועים כספיים

 • יותר מדי פעמים קורה שמושקעים במניות נהדרות עם רווחיות ותוצאות פנטסטיות ... ואז הן פשוט התרסקו בענק ! החברות הרוויחו פנטסטי אבל... בשני סנט פחות ממה שחשבו האנליסטים! וממש לא משנה כמה הגידול בפעילות הוא נכון ויציב. לכן האסטרטגיה שלנו אינה מושפעת מאנליזות והערכות של גורמים כאלו ואחרים

אי תלות במצב השוק- עולה או יורד

 • כן – תמיד יותר קל להרוויח בשוק עולה,  אבל יש הזדמנויות רווח טובות מאד גם בשוק יורד. לכן העדפנו להתמקד במשהו שיתן תוצאות טובות בכל מצב שוק

בלי תקשורת ויודעי דבר

 • כמה מלים וכמה הכרזות בתקשורת התבררו כשגויות ולא שוות את הנייר שהן נכתבו עליו – עוד לפני שהן ירדו לדפוס? אז היום כבר מדפיסים פחות בעידן הדיגיטלי אבל – המצב רק נעשה יותר גרוע. כל מה שמושפע כל הזמן מהתקשורת – פחות מעניין אותנו.

לא משהו טריוויאלי

 • סף הכניסה הוגדר ככזה  שיקשה על מי שאינו חזק בתחום להביא תוצאות טובות ועיקביות.  זה יקרה רק עם מתודולוגיה נכונה שמתורגמת לאסטרטגיה שעובדת – באחוזי הצלחה גבוהים.

צריך שיהיה משהו מעבר

 • בסוף הכל בנוי על היצע וביקוש – יהיה מוטה ככל שיהיה – בסוף ההיצע והביקוש קובעים את המחיר. את זה אנחנו לא יכולים לשנות ונקבל את זה כמות שהוא. אבל חקרנו ומצאנו משהו מעבר לכך – שלא גלוי כל הזמן לכולם ושמי שישכיל להבין אותו ולרתום אותו נכון לאסטרטגיה שלו – יהנה מיתרון שאין לאחרים.

 

 

אסטרטגית מסחר טובה בנכסים האלו צריכה:

 • לדעת ל"הכיל " את תקופות הפאניקה, לסמן נכון את הכיוון  ובהתאם לכך להמליץ לרכוש את הנכסים המתאימים.

 • בנוסף – היא צריכה להבין את הלוגיקה הטכנית ואת ההשפעה שלה על מחירי התעודות השונות - ולא פחות חשוב -  "להלביש " עליה את התזמון הנכון לקניה ומכירה.

האסטרטגיה היחודית מכבדת את כל הכללים והעקרונות לעיל.

חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון

בגרף למטה - המחשה של הקורלציה בין איתותי האסטרטגיה  LONG SVXY להתנהגות מדד ה- S&P500 (מחירי תעודת ה- SPY)

Spy Correlation.PNG

האסטרטגיות לבחירתך:

TipsBank4U investing Strategies.png

בטבלה למטה - פרוט המנויים על האסטרטגיות השונות:

Strategies content  - English ==>

Subscricptions and strategies.png
bottom of page