top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-10-2020

לא להתבלבל - אנחנו בסייקל שורט עם מגמת ירידה ברורה! במצב כזה הכסף החכם בדיוק מחפש את מי שיקנה ממנו ביוקר, את מה שהוא יקנה יותר מאוחר - הרבה יותר בזול


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה - כותרת הקובץ המצורף שנמצא להורדה/ צפייה בתחתית הדף


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר-למרות העליות אתמול - עדיין ב-SHORT בטווח הקצר.

  • סקטורים - החלשות הטכנולוגיה עברה שלב נוסף - הסקטור הפך להיות חלש יותר מכלל השוק - האם המנוף הופך למשקולת? - אם המגמה הנוכחית תמשך - זה יקרה (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי

  • זרימת הכסף - שלילית במימד הזמן הקצר ביותר מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים.

  • יחס PUT /CALL - עומד על 0.88 - עדיין לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהאתמול ה- VIX חזר להתנהג "כמו שצריך" - הוא ירד כאשר ה- S&P500 עלה. זה בהחלט יותר טוב מהאנומליה שחווינו בשבוע האחרון. ברמת המהות - ה- VIX שומר על מגמת העליה שלו שהחלה במחצית השניה של חודש אוגוסט. הירידה אתמול איננה בהכרח שינוי מגמה ואנחנו נמשיך לראות עליות ומורדות - ברמת תנודתיות גבוהה בימים הקרובים. צריך לזכור שמגמת העליה ב- VIX במקביל למגמת הירידה ב- S&P500 מסמנת כיוון מטה.

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

כתבנו אתמול:

"יש לנו היפוך מגמה - לפחות בטווח הקצר. ברקע פרמטרים טכניים כמו תמיכות שנחצו מטה, מומנטום יורד, VIX ברמה גבוהה עם התנהגות אנומלית בימים האחרונים ועוד. כל זה ממדליק אור אדום מהבהב לגבי ההמשך. מי שעוקב ופועל לפי הסקירות שלנו- אמור להיות כבר בחוץ - עוד לפני שהחלו הירידות, כאשר סייקל השוק עבר ל- HOLD לפני כמה שבועות. להמשך - אנחנו נמצאים בתוך תבנית טכנית ABC שבה יורדים מהשיא A לרמה נמוכה יותר - B שבה יש תמיכה טכנית שממנה יהיה מהלך מעלה לרמה של C. במידה ו- C לא ישבור את השיא של A - הסתברות גבוהה מאד לתיקון חזק כלפי מטה. אנחנו לא יכולים להגיד כרגע אם כבר הגענו לנקודה B או שנמשיך לרדת מכאן לרמה נמוכה יותר ל- לפני ה- ריבאונד למעלה."

העליה של אתמול לא שינתה מאומה, להיפך הסגירה של ה- SPY אתמול אפילו מחזקת את הדברים - הגרף מדבר בעד עצמו:ארגז כלים יומי:

השוק ימשיך לרדת - השאלה היא רק בכמה. החוכמה כרגע היא לחכות על הקווים עד שהכסף החכם יסיים את שלב "האכלת" הכסף הטיפש , ואז לחזור רק כשהוא חוזר לקנות - בזול.

החיפזון מהשטן - הסבלנות מ- פעולה על פי אסטרטגיה סדורה ומוכחת

חשוב מאד - ראה אזהרה למטה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX*


נפתחה הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 10-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 950KB* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


181 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page