top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-9-2020

עברנו לסייקל שורט בטווח הקצר וה- VIX עדיין ברמה גבוהה מעל 30 - שילוב מסוכן ולא סלחני לטעויות!


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה - כותרת הקובץ המצורף שנמצא להורדה/ צפייה בתחתית הדף


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר-עבר ל-SHORT בטווח הקצר. זה שילוב של כמה דברים - בעיקר המשך ההתדרדרות בחזית המומנטום, חציה מטה של ה- EMA הקצרים וסגירה מתחת לארוכים. זה היפוך למגמה - כרגע בטווח הקצר בלבד.

  • סקטורים - הטכנולוגיה ממשיל להיחלש בטווח הקצר- עוד לא ברור אם הכסף שמשתחרר חוזר לשוק לסקטורים אחרים

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי

  • זרימת הכסף - גם כאן יש הרעה במצב - כרגע הפך להיות שלילי במימד הזמן הקצר ביותר מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים.

  • יחס PUT /CALL - לאחר שסגר לראשונה לאחר כמה שבועות מעל 1 (1.03) - אתמול נסוג חזרה לרמת 0.88 - עדיין לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהסגר מעל 30 - רמה גבוהה מאד שבדרך כלל יש ממנה ירידה חזקה למטה לכיוון הממוצע ארוך הטווח שלו (18-20 ) אבל בעידן של כשל השוק הנוכחי זה לא ממש קורה. המשמעות היא תנודתיות גבוהה מאד מעלה מטה בטווח של כמה אחוזים ביום עד שנראה לאן זה הולך - לתיקון מתבקש קטן או למשהו עמוק יותר

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

יש לנו היפוך מגמה - לפחות בטווח הקצר. ברקע פרמטרים טכניים כמו תמיכות שנחצו מטה, מומנטום יורד, VIX ברמה גבוהה עם התנהגות אנומלית בימים האחרונים ועוד. כל זה ממדליק אור אדום מהבהב לגבי ההמשך. מי שעוקב ופועל לפי הסקירות שלנו- אמור להיות כבר בחוץ - עוד לפני שהחלו הירידות, כאשר סייקל השוק עבר ל- HOLD לפני כמה שבועות. להמשך - אנחנו נמצאים בתוך תבנית טכנית ABC שבה יורדים מהשיא A לרמה נמוכה יותר - B שבה יש תמיכה טכנית שממנה יהיה מהלך מעלה לרמה של C. במידה ו- C לא ישבור את השיא של A - הסתברות גבוהה מאד לתיקון חזק כלפי מטה. אנחנו לא יכולים להגיד כרגע אם כבר הגענו לנקודה B או שנמשיך לרדת מכאן לרמה נמוכה יותר ל- לפני ה- ריבאונד למעלה.


ארגז כלים יומי:

"הממושמעים " שחיכו בחוץ לא ספגו את הירידה הזאת. מאחר והסייקל רק עבר ל- SHORT בטווח הקצר ואנחנו עוד לא בשוק בעל מאפיינים דוביים מובהקים - נכון יהיה להמשיך להמתין לפני כניסה מחדש לשורט, כמובן שכניסות ללונג כרגע רק ישרתו את מי שיממש רווחים על חשבוננו.

נמתין בסבלנות

חשוב מאד - ראה אזהרה למטה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX*


נפתחה הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHART
Cockpit Chart Tipsbank4u 9-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 1.50MB


* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


108 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page