top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-28-2020

העליות ביום שישי היו סיום מנחם לשבוע עגמומי משהו. האם זה ימשך גם לשבוע הקרוב? וגם ה- VIX מעביר מסר חשוב

תובנות בקוקפיט היומי


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בגרף למטה - היכולת יוצאת הדופן של ה- VIX ונגזרותיו לתזמן את השוק - כפי שזה משתקף בתעודת ה- SPY (מוצג מתחילת 2018). כל האזורים הכחולים מיצגים איתות קניה, כל האזורים הוורודים - איתות מכירה והמתנה בחוץ. הניצבים השחורים הדקים - שיעור הרווח בתום כל איתות קניה.


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- ממשיך להתנדנד בטווח הקצר- HOLD

  • סקטורים - ללא שינוי - רק הסקטור של הצריכה הלא מחזורית מציג תמונה סבירה, כל השאר מחפשים כיוון - ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - עדיין שלילי

  • זרימת הכסף - השיפור בטווח הקצר היה קצר טווח כרגע עדיין 3 מימדים חיוביים והטווח הקצר שלילי

  • יחס PUT /CALL - חזר אתמול לרדת לרמת 0.88 לכלל השוק ולרמת 1.44 עבור ה- VIX

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה


על פני השטח מגמת העליה שלו נחלשת וזה בהחלט סימן מקדים למשהו טוב שיכול להתפתח בהמשך. מתחת לפני השטח הוא כבר מעביר מסרים יותר ברורים וכפי שניתן לראות בגרף למעלה - לרוב הוא יודע על מה הוא מדבר. ה- VIX הוא המשקף הטהור ביותר של סנטימנט המשקיעים בשוק. הוא נותן ביטוי קודם כל לתנודתיות, יחד עם זאת הוא משקף את רמת הסיכון שאותה רואים המשקיעים לנגד עיניהם בכל רגע נתון. בהתאם לכך הם מגדרים את הסיכונים שלהם. כאשר רמת הסיכון הנתפס עולה - רמת גידור הסיכון עולה בהתאם וזה בא לידי ביטוי בעליה ב- VIX -הפחד חוזר לשווקים. אי אפשר לסחור ב- VIX אבל יש תעודות סל שמבוססות עליו והן משקפות לרוב את התנודות שלו - דרך מנגנון עדכון מחירים יחודי. המנגנון הזה משקף כמובן היצע וביקוש - יחד עם מנגנון טכני שקשור לחוזים העתידיים שעליהן מבוססות התעודות. הבנה נכונה טובה של המנגנונים האלו והיכולת לרתום את ההתנהגות שלהם לאיתותי מסחר - נותנת תוצאה רווחית מאד בתעודות האלו -אבל גם משקפת קורלציה חזקה מאד למדדים העיקריים בשוק - כפי שניתן לראות בתעודת ה- SPY המוצגת למעלה.

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

אנחנו עדיין בתוך תיקון ABC בשוק במגמת עליה לטווח הארוך. עברנו את ה- A ואת ה- B ולגבי ה- C - קשה לדעת אם סומנה התחתית.

ארגז כלים יומי:

המתנה על הקווים לכיוון ברור. אוהבי הסיכון אולי יצליחו למצוא סימנים לתחילה של שינוי מגמה - עדיין שברירי למדי.


אולי יעניין אותך:

יש לנו מבצע מיוחד לקראת השנה החדשה - בקישור למעלה.

מי שמעוניין ביותר פרטים בבקשה לפנות ל- tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 28-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 1.52MB

*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


106 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commentaires


bottom of page