top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-17-2020

האם החלטת הפד להשאיר ריבית אפס עד קץ הדורות היא טובה למשקיעים? ואיך זה מתחבר ל- VIX ?

יש לנו מבצע מיוחד לשנה חדשה רווחית ומוצלחת !!!


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה - קורלציית הפחד - מצב עדכני - אנחנו עדיין בתוכה!


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- עדיין HOLD בטווח הקצר, המגמה עדיין מטה

  • סקטורים - המגמה נמשכת - התעשיה, חומרי הגלם, הצריכה ואתמול גם הנדלן עושה סימנים של התחזקות - הטכנולוגיה מדשדשת - ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי אבל אולי מתחיל שינוי מגמה - למעקב בהמשך

  • זרימת הכסף - ניכרת יציאה של כסף חכם בכל המימדים עם סטיות שליליות שמתפתחות מול המחיר.

  • יחס PUT /CALL - עלה אתמול ל- 0.81 - רמת גידור נמוכה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה

הפקיעה של החוזים העתידיים שהיתה אתמול איננה מבשרת טובות - לפחות לא בטווח המיידי. לפני כמה ימים הרחבנו לגבי השיפוע של העקומה והמשמעות שלו. המכבש ממשיך להתקדם ומה שנשאר לפד לעשות זה להכריז על ריבית אפס גם ל- 2023.

ה- VIX מסמן שהמשקיעים לא כל כך קונים את זה כמסר חיובי ומרגיע. אולי זו הודאה בכך שהכלכלה הריאלית תישאר בבור עוד הרבה זמן וככל שיותר משקיעים יבינו יפנימו את זה - יהיה לפד הרבה יותר קשה לעכב את המכבש שממשיך לצבור כח ומומנטום

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

קורים הרבה דברים מתחת לפני השטח וכשמחברים אותם יחד - התמונה מאד מורכבת. קל מאד לטעות ולפרש לא נכון את מה שרואים על פני השטח ומרווח הטעות הולך ומצטמצם.


ארגז כלים יומי:

אנחנו ב- HOLD

החיפזון מהשטן - הסבלנות מ- פעולה על פי אסטרטגיה סדורה ומוכחת

נפתחה הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.

יש לנו מבצע מיוחד לקראת השנה החדשה - מי שמעוניין בבקשה

לפנות ל- tipsbank4u@gmail.comהתמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 17-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 943KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


69 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page