top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-14-2020

ה- SPY בצומת החלטה חשובה, וגם ה- VIX ממשיך לתעתע.


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בתמונה למטה - סייקל שורט , מומנטום בירידה ו- SPY בצומת החלטה


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- SHORT לטווח הקצר, המגמה מטה אבל אולי סימון תחתית אפשרי

  • סקטורים - המסורתיים מתחזקים - התעשיה, חומרי הגלם, הצריכה - הטכנולוגיה ממשיכה להיחלש - ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי

  • זרימת הכסף - ממשיכה להיות שלילית במימד הזמן הקצר ביותר מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים.

  • יחס PUT /CALL - סגר בול על 1 - שיויון - רמת הגידורים עלתה!

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה

כתבנו ביום שישי:

"הסיפור המרכזי שמספר לנו ה- VIX נמצא בעקומת החוזים העתידיים. במצב שוק עולה - העקומה עולה משמאל לימין ומצב זה נקרא CONTANGO. אותנו מעניין במיוחד המקטע בין VIX1 ל - VIX2 (מיצגים את התנודתיות ל- 30 ו- 60 יום קדימה). השיפוע של המקטע הזה והכיוון שלו משפיע על התעודות שנסחרות על ה- VIX (כמו VXX ו- SVXY לדוגמא). בדרך כלל העקומה כולה נעה בכיוון אחיד בין כל המקטעים. מה שקורה עכשיו זה שהמקטעים של הטווח הקצר נמצאים בשיפוע יורד - זה מאפיין קפיצה של התנודתיות והעצבנות בטווח המיידי. גם הקטע שבין VIX2 -ל-VIX3 (תנודתיות לטווח 60-90 יום קדימה) נמצא בשיפוע יורד. בטווח הזמן הזה יתקיימו הבחירות בארצות הברית וגם כאן המצג של העקומה מסמן תנודתיות/ אי ודאות ועצבנות גבוהה בשוק. באופן חריג ויוצא דופן - המקטע בין VIX1 ו- VIX2 נמצא בשיפוע עולה וכאן נמצא האקדח המעשן. למעשה במצב נורמלי כל העקומה היתה צריכה עכשיו לרדת משמאל לימין ולהציג תמונת מצב אמיתית של שוק יורד, אי ודאות מטורפת וכלכלה ריאלית בקריסה. הכיוון ההפוך של מקטע 1-2 מלמד על כשל השוק שבו אנחנו נמצאים (ויסות מניות הבנקים ...למי שזוכר) שבו הפד עושה מניפולציות על התנהגות השוק. ניתן גם ללמוד מהשיפוע ההפוך (מקטע 2-3) שהמשקיעים לא קונים את הסיפור הזה לאורך זמן! לכן למי שלא הבין עדיין - אנחנו נמצאים על סף הלוע של הר הגעש - אבל כבר בצד הפנימי שלה!"

זה עדיין רלוונטי אבל ה- VIX מראה סימני התעייפות ויכול להיות שאנחנו לפני שינוי

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

מגמת הירידה נמשכת אבל יכול להיות שיהיו בשורות השבוע - מומלץ לעקוב בהמשך (מי שנרשם לעידכונים יקבל התראה מראש על כל פוסט ועידכון שיתפרסם)


ארגז כלים יומי:

אנחנו בסייקל שורט - נא להתנהג בהתאם. לא להתפרע עם השורטים ללכת רק על מניות או תעודות סל שמציגות חולשה ברורה מול השוק ובכל מקרה לטווחים קצרים. כלכלית זה צריך להמשיך למטה אבל האח הגדול (ג'רום...) דוחף את שתי הידיים בחור שבסכר.

החיפזון מהשטן - הסבלנות מ- פעולה על פי אסטרטגיה סדורה ומוכחת

נפתחה הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHART


Cockpit Chart Tipsbank4u 14-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 1.46MB*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


29 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page