top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Sep-11-2020

זה לא נעשה יותר טוב - השוק עדיין לא מצליח לשנות את מגמת הירידה והניסיונות הכושלים - מחלישים אותו!!!


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בתמונה למטה - מצג נדיר של עקומת החוזים העתידיים על ה- VIX וזה לא לטובה! - הרחבה בהמשך הפוסט


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- SHORT לטווח הקצר, המגמה מטה צפויה להתחזק בסבירות גבוהה - למחפשי תחתיות - כנראה עדיין לא שם

  • סקטורים - ללא שינוי - הטכנולוגיה ממשיכה להיחלש - הסקטור הפך להיות חלש יותר מכלל השוק - האם המנוף הופך למשקולת? - אם המגמה הנוכחית תמשך - זה יקרה (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי

  • זרימת הכסף - הפכה להיות שלילית במימד הזמן הקצר ביותר מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים.

  • יחס PUT /CALL - עומד על 0.81 - עדיין לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה

הסיפור המרכזי שמספר לנו ה- VIX נמצא בעקומת החוזים העתידיים. במצב שוק עולה - העקומה עולה משמאל לימין ומצב זה נקרא CONTANGO. אותנו מעניין במיוחד המקטע בין VIX1 ל - VIX2 (מיצגים את התנודתיות ל- 30 ו- 60 יום קדימה). השיפוע של המקטע הזה והכיוון שלו משפיע על התעודות שנסחרות על ה- VIX (כמו VXX ו- SVXY לדוגמא). בדרך כלל העקומה כולה נעה בכיוון אחיד בין כל המקטעים. מה שקורה עכשיו זה שהמקטעים של הטווח הקצר נמצאים בשיפוע יורד - זה מאפיין קפיצה של התנודתיות והעצבנות בטווח המיידי. גם הקטע שבין VIX2 -ל-VIX3 (תנודתיות לטווח 60-90 יום קדימה) נמצא בשיפוע יורד. בטווח הזמן הזה יתקיימו הבחירות בארצות הברית וגם כאן המצג של העקומה מסמן תנודתיות/ אי ודאות ועצבנות גבוהה בשוק. באופן חריג ויוצא דופן - המקטע בין VIX1 ו- VIX2 נמצא בשיפוע עולה וכאן נמצא האקדח המעשן. למעשה במצב נורמלי כל העקומה היתה צריכה עכשיו לרדת משמאל לימין ולהציג תמונת מצב אמיתית של שוק יורד, אי ודאות מטורפת וכלכלה ריאלית בקריסה. הכיוון ההפוך של מקטע 1-2 מלמד על כשל השוק שבו אנחנו נמצאים (ויסות מניות הבנקים ...למי שזוכר) שבו הפד עושה מניפולציות על התנהגות השוק. ניתן גם ללמוד מהשיפוע ההפוך (מקטע 2-3) שהמשקיעים לא קונים את הסיפור הזה לאורך זמן! לכן למי שלא הבין עדיין - אנחנו נמצאים על סף הלוע של הר הגעש - אבל כבר בצד הפנימי שלה!

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

אנחנו ממשיכים במגמת ירידה שתאופיין בתנודות חזקות מעלה ומטה בטווח הזמן המיידי


ארגז כלים יומי:

כתבנו : "השוק ימשיך לרדת - השאלה היא רק בכמה. החוכמה כרגע היא לחכות על הקווים עד שהכסף החכם יסיים את שלב "האכלת" הכסף הטיפש , ואז לחזור רק כשהוא חוזר לקנות - בזול."

זה מה יש

החיפזון מהשטן - הסבלנות מ- פעולה על פי אסטרטגיה סדורה ומוכחת

חשוב מאד - ראה אזהרה למטה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX*


נפתחה הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHART


Cockpit Chart Tipsbank4u 11-9-20
.pdf
הורידו את PDF • 956KB


* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


202 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page