top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-7-2020

קל להתבלבל - המחירים איכשהו יציבים (עם השפעות מצוייצות) אבל הכסף הגדול ויש האומרים החכם - ממשיך לצאת מהשוק

תובנות בקוקפיט היומי


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה -זרימת הכסף זה הסיפור העיקרי - הרחבה בהמשך


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - היה קצר - חזרנו ל- HOLD גם בטווח הקצר

  • סקטורים - ללא שינוי שיפור בסקטור התעשיה והתשתיות, בתקווה שנתחיל כבר לראות שיפור בכלכלה הריאלית- ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי. עדיין שברירי

  • זרימת הכסף - 2 מימדים של הטווח הקצר הפכו לשליליים, גם בטווחי הזמן הארוכים יותר של השבועי והחודשי ניכרת מגמה של יציאת כסף חכם החוצה תוך ניצול יציבות המחירים - מתפתחות סטיות בין המחיר שעולה לזרימת הכסף החכם - יכול הצביע על ניצול של היציבות במחירים להמשך יציאה מהשוק של הכסף הגדול.

ככה זה נראה ברמת ה- SPY השבועית:


  • יחס PUT /CALL - מתנדנד - 0.84 - עוד לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • מנית AAPL - מובילת השוק עדיין לא חזרה למגמת עליה

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהעלה אתמול ב- 5.44% . הוא נסחר מעל ממוצע נע 20 שלו גם ביומי וגם בשבועי. בנוסף יחס ה- PUT/CALL VIX עלה אתמול לרמה של 1.65 => רמת הגידורים מתחזקת. ה- VIX מושפע מרמת הגידורים שמתגברת מצד אחד ומצד שני מהעובדה שהשוק אינו פועל כשוק נורמלי של היצע וביקוש אלא מווסת על ידי ה- FED. הוא משמר מומנטום חיובי לקראת הבחירות והשאלה היא מה עוד יש לו לתת ככל שמפלס הלחץ יעלה עם כל יום שעובר לקראת ה- 3/11/20.

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

מה שכתבנו לפני המסחר אתמול עדיין רלוונטי. הולכים ומתקרבים לפיל שבחדר ומפלס הלחץ ילך ויתגבר ככל שנתקרב למועד הבחירות בארה"ב. גם רמת ה- VIX בקרבה ל- 30 יוצרת עצבנות / תגובתיות גבוהה לכל ציוץ או חדשה כזאת או אחרת שבוודאי תגיע.

כתבנו:

"ניהול סיכונים נכון אומר שיחס התשואה לסיכון נמוך מדי כרגע בהשקעות לונג וימשיך לרדת ככל שנתקרב ל- 3/11/2020.

יחד עם זאת - הפד יעשה הכל כדי לא לשמוט את ההישגים שלו - הוא הצליח למנוע את הנפילה המתבקשת בשוק. לא נראה סביר שהוא יתן לזה להתדרדר דווקא עכשיו

בשורה התחתונה - יתכן שהשוק ימשיך לעלות מכאן אבל בגלל הבחירות - פוזיציות LONG מתאימות בעיקר לנועזים תאבי סיכון - במסגרת ניהול סיכונים שקול ואחראי."


ארגז כלים יומי:

בעמדת המתנה


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 7-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 930KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


40 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page