top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-6-2020

אין צפירת הרגעה. למרות שעל פני השטח זה נראה יותר טוב - המפץ הגדול של הבחירות הולך ומתקרב

תובנות בקוקפיט היומי


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בתרשים למטה - איומים והזדמנויות - פרוט מלא בדף השני של קובץ ה- COCKPIT היומי בתחתית העמוד


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - השיפור במומנטום והמעבר של ה- S&P500 למגמת עליה בטווח הקצר העבירו אותנו לסייקל LONG. ראה הסתייגות בסיכום למטה

  • סקטורים - שיפור בסקטור התעשיה והתשתיות, בתקווה שנתחיל כבר לראות שיפור בכלכלה הריאלית- ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי ומתחזק בעקבות העליה של יום שישי. עדיין שברירי

  • זרימת הכסף - עדיין-4 חיוביים מתוך 4 מימדים שאנחנו מנטרים. אבל במימדי הזמן הארוכים יותר בחתך שבועי וחודשי - מתפתחות סטיות בין המחיר שעולה לזרימת הכסף החכם - יכול הצביע על ניצול של העליות בשבוע האחרון להמשך יציאה מהשוק של הכסף הגדול.

  • יחס PUT /CALL - שוב ירד מעט ל- 0.79 - עוד לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי - אבל במגמת שיפור

  • מנית AAPL - עדיין לא חזרה למגמת עליה

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהחזר לעלות כאשר הוא עושה זאת במקביל לעליה ב- S&P500. זה קורה כבר כמה פעמים בעת האחרונה וככל שימשך הסטיה הזאת מגבירה את האי וודאות. ה- VIX משקף את רמת הגידורים בשוק וכאשר הרמה הזו עולה יחד עם המחירים שממשיכים לעלות - רמת הסיכון עולה גם כן.

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

העליות אתמול היוו פתיחה אופטימית משהו לשבוע שממשיך לקרב אותנו לבחירות ב- 3/11/20. אי אפשר להתעלם מהמגה אירוע הזה מבחינת ההשפעה שלו על שוק ההון והשנה יותר מתמיד. לא זכור מצב כזה שבו כל תוצאה אפשרית לאחר הבחירות תגרום לטלטלה בשוק ההון – בגלל השילוב של הנפשות הפועלות עם כלכלה מקרטעת בגלל המגיפה ושוק הון בטיפול נמרץ מונשם מלאכותית על ידי הפד. לזה צריך להוסיף את הדה לגיטימציה שמטפח הנשיא טראמפ לכל תוצאה שאיננה ניצחון שלו - מה שיכול להוביל לכאוס מוחלט ביום שאחרי. סייקל המסחר מהבחינה טכנית עבר ל- LONG בטווח הקצר. ניהול סיכונים נכון אומר שיחס התשואה לסיכון נמוך מדי כרגע בהשקעות לונג וימשיך לרדת ככל שנתקרב ל- 3/11/2020.

יחד עם זאת - הפד יעשה הכל כדי לא לשמוט את ההישגים שלו - הוא הצליח למנוע את הנפילה המתבקשת בשוק. לא נראה סביר שהוא יתן לזה להתדרדר דווקא עכשיו

בשורה התחתונה - יתכן שהשוק ימשיך לעלות מכאן אבל בגלל הבחירות - פוזיציות LONG מתאימות בעיקר לנועזים תאבי סיכון - במסגרת ניהול סיכונים שקול ואחראי.


ארגז כלים יומי:

בעמדת המתנה


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 6-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 933KB*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


27 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page