top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-5-2020

רמת הסיכון עלתה. רמת אי הוודאות עלתה. ה- VIX עלה. הכל מתערבב עם הקורונה והבחירות. תבשיל לבעלי עצבים חזקים.

תובנות בקוקפיט היומי


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה הצצה לסקטורים מורחב - לראות בזמן התפתחות מעניינת בסקטור הטכנולוגיה - למנויים בלבד


חשוב להיום: נכון לנתוני סוף השבוע שעבר

  • סייקל המסחר - ממשיכים להמתין על הקווים - במיוחד לאור אי הוודאות המתגברת - HOLD

  • סקטורים - ללא שינוי - רק הסקטור של הצריכה הלא מחזורית מציג תמונה סבירה, ההתחזקות בטכנולוגיה נבלמה, האנרגיה לא מתרוממת.. כל השאר מחפשים כיוון - ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - עבר להיות חיובי אבל שברירי מאד - צריך לראות FOLLOW UP בימים הקרובים

  • זרימת הכסף - עדיין-4 חיוביים מתוך 4 מימדים שאנחנו מנטרים. אבל במימדי הזמן הארוכים יותר בחתך שבועי וחודשי - מתפתחות סטיות בין המחיר שעולה לזרימת הכסף החכם - יכול הצביע על ניצול של העליות בשבוע האחרון להמשך יציאה מהשוק של הכסף הגדול.

  • יחס PUT /CALL - עלה מעט ל- 0.90 - עוד לא רמת גידורים של פאניקה

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • מנית AAPL - מגמת ההתחזקות נבלמה עוד מוקדם לדעת אם חוזרת לרדת

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהזינוק תוך יומי של 10% וסגירה בעליה של 3.5%, כאשר זה קורה ברמה גבוהה לא אופיינית מעל הממוצע ארוך טווח. מגמת הירידה ב- VIX נעצרה כרגע והוא אפילו סגר מעל הממוצע 20 יום שלו. רמת האי וודאות גוברת והתנודתיות צפויה להתנהג בהתאם.

למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

מחלת הנשיא טראמפ מצטרפת לגל השני של הקורונה, לכלכלה שעדיין לא מתאוששת, לאי הוודאות של הבחירות. מינון אגרסיבי למדי של השפעות לא טובות על שוק ההון. מנגד יש בנק מרכזי שהחזיק את השוק מעל המים עד עכשיו - לא בטוח מה עוד יש לו לתת אבל הוא יעשה הכל שלא לתת לזה לקרוס - דווקא עכשיו.

השוק יגיב בתזזיתיות לכל חדשה לגבי מצב בריאותו של הנשיא, במקביל לאי הוודאות שנוצרה בישורת האחרונה של קמפיין הבחירות. התסריט הגרוע - זה יכול להגביר את הדה-לגיטימציה שמטפח טראמפ לגבי תוצאות הבחירות וכאוס מוחלט ביום שאחרי. הגורמים המוסדיים יהיו חייבים לצמצם חשיפות וסיכונים וזה כבר בא לידי ביטוי בסטיות בין זרימת הכסף למחירים. הברוקרים גם מגדילים את דרישות הבטחונות שלהם בתעודות מסוימות - גם זה בהקשר של הבחירות. בשורה התחתונה - מתבקש ניהול סיכונים שקול ואחראי.


ארגז כלים יומי:

ממשיכים ב- HOLD וממתינים לכיוון ברור


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 5-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 932KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


55 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page