top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-27-2020

הפחד חוזר לשווקים! מתחילים להפנים את השילוב של בחירות - קורונה - דוחות... ה - VIX מזנק ב- 18% וסוגר מעל 31 - רכבת ההרים יצאה מהתחנה.

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - עבר ל- SHORT בטווח הקצר - הרחבה בסיכום למטה

  • סקטורים - רובם הגדול במצב המתנה, המעבר מהטכנולוגיה לכלכלה הריאלית נמשך אבל עדיין לא מספיק חזק - התשתיות ממשיך להתחזק, התעשיה גם בעמדה של שיפור אם כי הוא נעצר מעט אתמול

  • מומנטום - שלילי ונחלש עם הקרנה חזקה על הטווח הקצר

  • זרימת הכסף - עדיין 2 הממדים הקצרים מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים ממשיכים להיות שליליים ולהיחלש. גם בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות - גם ב- S&P500 ,גם ב- NASDAQ100 וגם ב- DOW.

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק זינק אתמול ל- 1.11 - רמת הגידור מתגברת, זה פחות בא לידי ביטוי ב- VIX שם נמשכת העליה - 2.96

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • מנית אפל - מובילת השוק ממש לפני הדוחות שהולכים להיות מאד משמעותיים ברמת השוק הנפיץ שבו אנחנו נמצאים. הדוחות ב- 28/10/20

  • דוחות החברות - אחרי אינטל עם צניחה של 11%, אתמול SAP צנחה ביותר מ- 20% במהלך המסחר בגלל צפי מאכזב קדימה. עדיין רוב החברות מכות את הציפיות של האנליסטים אבל בל נשכח שזה לא ממש הדבר האמיתי. נראה מה יהיה עם הגדולים בהמשך השבוע- פייסבוק, מייקרוסופט, גוגל, אמזון, אפל וגם דוח מסקרן של מודרנה - מפתחת חיסון לקורונה.

  • קורלצית הפחד - הלסתות נפתחות שוב - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה

כתבנו שהפחד לא ממש עזב את השוק ואתמול ה- VIX נתן לנו תזכורת עם עליה של כ- 18% וניפוץ ההתנגדויות בדרך למעלה, עם סגירה מעל הממוצעים הנעים.

המודל שלנו שמבוסס על עולמות ה- VIX מאותת שרמת הסיכון בשוק גבוהה מאד - כל המנויים שלנו קיבלו התראה מוקדמת ומתנהלים בהתאם!

 

לכל מי שנרשם אבל לא סיים את התהליך ולכל מי שלא הספיק להרשם - הקופון יהיה בתוקף עד מחר !!!

הזדמנות חד פעמית להתנסות בדבר האמיתי

למי שמבין כמה גדול הסיכון בטווח המיידי

מנוי על אסטרטגיות המסחר שלנו - חינם וללא כל התחייבות.

המנוי יופעל לחודש ניסיון אחד החל מ- 26/10/2020 - כן לפני המפץ הגדול של הבחירות בארצות הברית.

חשוב מאד - בהרשמה לסמן את האפשרות של :

 
 

לסיכום:

ימים אחרונים לפני הכרעות משמעותיות שבוודאי ישפיעו מאד על שוק ההון בחודשים הקרובים. הירידות של אתמול יכולות להצביע על כך שמה שמחזיק את השוק עד עכשיו נחלש מכובד המשקל והאירועים שבדרך. רמת ה- VIX הגבוהה גורמת לדבר אחד וודאי - נראה ימים תנודתיים מאד למעלה ומטה ברמות של כמה אחוזים. מי שינסה "לתזמן" את השוק יכול בקלות לטעות.

כתבנו:

"ימים של אי וודאות זה הזמן הטוב ביותר לעצור ולחשוב - גם כדי לא להיכנס להפסדים מיותרים וגם כדי להיערך לניהול תיק ההשקעות בעידן "פוסט בחירות". כל מי שייבחר יהיה חייב להתמודד עם מציאות כלכלית קשה מאד בתוך כלכלה במשבר חסר תקדים, עם מגפה שמשנה סדרי עולם. זמן הפופוליזם נגמר והחלטות קשות בדרך".

עכשיו יותר מתמיד זה מתבקש - פעולה על פי אסטרטגיה סדורה ומוכחת


ארגז כלים יומי:

השוק עבר אתמול לסייקל שורט בטווח קצר לאחר עמדת המתנה של כמה שבועות. עצם המעבר צריך להדליק תמרור אזהרה - לא בהכרח צריך להתחיל לבצע שורטים עם כל הכסף, אבל ברמה המיידית נכון לסגור פוזיציות לונג שיש לנו ולהתחיל לאתר הזדמנויות שורט - שיהיו בקנה.


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 27-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 953KB
*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


111 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Bình luận


bottom of page