top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-22-2020

אין צפירת הרגעה - RISK-ON !

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בגרף למטה- הפחד אורב בשקט - RISK-ON !


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - ממשיכים ב- HOLD בטווח הקצר

  • סקטורים - ללא שינוי רק התעשיה והתשתיות - היחידים שחזקים יותר מכלל השוק ובמגמת עליה (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות שלילי ונחלש!

  • זרימת הכסף - מתחזקת יציאת הכסף החכם החוצה - 2 הממדים הקצרים מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים ממשיכים להיות שליליים ולהיחלש. גם בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות - גם ב- S&P500 ,גם ב- NASDAQ100 וגם ב- DOW.

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק עדיין יחסית נמוך 0.87, ב- VIX ירד מעט ל- 1.45

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • מנית אפל - מתבססת לקראת הדוחות ב- 28/10/20

  • דוחות החברות - תמונה מעורבת - נראה מה קורה עם הסקטורים שסובלים הכי חזק מהפגיעה הכלכלית של הקורונה

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהאתמול נשברה העליה הרצופה של הימים האחרונים וה- VIX ירד ב- 2.4%. שוב יש לנו תנועה באותו כיוןן עם מדד ה- S&P500 שגם הוא ירד אתמול, מה שאומר שהתמונה עדיין מאד מורכבת. לכך מתווסף מצב החוזים העתידיים לאחר הפקיעה, לאחר הסגירה אתמול עדיין במצב של תנודתיות עולה = צפי להמשך מגמת העליה ב- VIX

 

הזדמנות חד פעמית להתנסות בדבר האמיתי

מקומות אחרונים

מנוי על אסטרטגיות המסחר שלנו - חינם וללא כל התחייבות.

המנוי יופעל לחודש ניסיון אחד החל מ- 26/10/2020 - כן לפני המפץ הגדול של הבחירות בארצות הברית.

ההרשמה פתוחה - כל הקודם זוכה - מוגבל ל-120 הנרשמים הראשונים!!

חשוב מאד - בהרשמה לסמן את האפשרות של :

 
 

לסיכום:

אין רגיעה והסיכון עדיין כאן.


ארגז כלים יומי:

יש צפיה להכרזה על חבילת סיוע נוספת וזה מחזיק את השוק במוד אופטימי. שאלת תם - אם מחר תוכרז חבילה כזאת - השוק בוודאי יגיב מאד בחיוב באותו היום - אבל מה בדיוק אמור להחזיק אותו אחר כך?

כתבנו: "ממשיכים ב- HOLD ומי שעדיין חזק בפנים - הכסף שלך נמצא בסיכון שהולך וגדל ככל שמתקרבים לבחירות . אולי לא יקרה כלום והכל יהיה בסדר ... ואולי לא!"


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 22-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 939KB
*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


66 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page