top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-19-2020

להיות גרידי או להיות חכם - שאלה מאד רלוונטית לימים האלו.

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בגרף למטה- ה- VIX לגמרי לא רגוע ולא ברור כמה הפד עוד יכול לעשות כדי להרגיע אותו עד הבחירות

זמן קריטי להתנהלות על פי אסטרטגיה סדורה


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - ממשיכים ב- HOLD בטווח הקצר

  • סקטורים - התעשיה והפיננסים במגמת התחזקות, הטכנולוגיה נחלשת (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי - אבל המשיך להיחלש אתמול

  • זרימת הכסף - 2 הממדים הקצרים מתוך ה- 4 שאנחנו מנטרים הפכו להיות שליליים. גם בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות - גם ב- S&P500, גם ב- NASDAQ100 וגם ב- DOW. מתישהו לפני הבחירות הכסף החכם יברח החוצה - יכול להיות שזה כבר התחיל ?!

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק עדיין יחסית נמוך 0.85, אבל ב- VIX היחס עלה אתמול מאד ל -3.48 מה שמשקף צפיה לירידה ב- VIX. זה קצת בסטירה לתמונת הממוצעים הנעים שלו ויכול להיות מושפע מפקיעת החוזים העתידיים ביום רביעי הקרוב.

  • סנטימנט המשקיעים - הפך להיות שלילי

  • מנית אפל - המומנטום ממשיך להיחלש ואפקט ההשקה מתפוגג

  • דוחות החברות -השבוע תמשך עונת הדוחות - השילוב של מכפילים גבוהים עם רבעון שלם תחת השפעות הקורונה אינו מבשר טובות

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה4 ימים רצופים של עליות וסגירה מעל ממוצע נע 20 יום - ככה בדרך כלל מתחילה מגמת עליה.

עקומת החוזים העתידיים של ה-VIX עדיין במצג חריג שניתן לפרש אותו כחשש של חלק יחסי גדול של משקיעים - כולל מוסדיים - מאי ודאות שתוביל לירידות בשוק לאחר הבחירות. להרחבה לחץ כאן

 

הזדמנות חד פעמית להתנסות בדבר האמיתי

מנוי על אסטרטגיות המסחר שלנו - חינם וללא כל התחייבות.

המנוי יופעל לחודש ניסיון אחד החל מ- 26/10/2020 - כן לפני המפץ הגדול של הבחירות בארצות הברית.

ההרשמה פתוחה - כל הקודם זוכה - מוגבל ל-120 הנרשמים הראשונים!!

חשוב מאד - בהרשמה לסמן את האפשרות של :

 
 

לסיכום:

קשה לראות יותר מדי נקודות אור. השילוב של עונת דוחות עם מכפילים גבוהים וכלכלה מקרטעת, יחד עם פחות מ- 3 שבועות לבחירות עם אי וודאות גבוהה, עם נשיא מכהן שכל תסריט שבו הוא לא זוכה הוא בחירות מזויפות, עם תסריט בלהות ליום שאחרי... ניהול סיכונים אחראי זה צו השעה.


ארגז כלים יומי:

לטווח הקצר ממשיכים ב- HOLD.


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 19-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 1.65MB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


159 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page