top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-16-2020

שאלה מהחיים עצמם - כמה מרווח לטעות יש כשיושבים על לוע הר געש פעיל ?

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בגרף למטה- מדד ה- S&P500 תעודת ה- SPY - על הגריל?


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - ממשיכים ב- HOLD בטווח הקצר

  • סקטורים - רק הצריכה הלא מחזורית והתשתיות חזקים מה- SPY ובמגמת עליה. האנרגיה בתחתיות וכל השאר מתלבטים- (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי - אבל המשיך להיחלש אתמול

  • זרימת הכסף - עדיין - כל- 4 המימדים שאנחנו מנטרים חיוביים. אבל - בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות - גם ב- S&P500, גם ב- NASDAQ100 וגם ב- DOW.

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק עדיין יחסית נמוך 0.75, אבל ב- VIX היחס עלה אתמול ל- 0.91 - אבל עדיין מתחת ל- 1. המשמעות היא שיותר משקיעים מצפים לעליה קרובה ב- VIX וקונים יותר אופציות CALL

  • סנטימנט המשקיעים - מגמת השיפור נעצרה - גם לפי סקר ה- AAII


  • מנית AAPL - מגמת העליה של מובילת השוק נבלמה והיא בשלב מעבר - לכאן או לכאן

  • דוחות החברות - הדוחות שפורסמו כבר במגזר הבנקאי היו ברובם טובים - אבל הציפיות להמשך מקלקלות את החגיגיה

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהעדיין ללא כיוון ברור - אבל מגמת הירידה נחלשה וכרגע כבר רואים שיאים יומיים וגם שפלים יומיים - עולים. חשוב לזכור שרמת 27 היא רמה גבוהה מעל הממוצע ארוך הטווח והעובדה שאנחנו נשארים ברמות האלו לאורך זמן מצביעה על כך שהפחד עדיין נוכח בשוק.

עקומת החוזים העתידיים של ה-VIX עדיין במצג חריג שניתן לפרש אותו כחשש של חלק יחסי גדול של משקיעים - כולל מוסדיים - מאי ודאות שתוביל לירידות בשוק לאחר הבחירות. להרחבה לחץ כאן

 

הזדמנות חד פעמית להתנסות בדבר האמיתי !

120 הנרשמים הראשונים יקבלו מנוי על אסטרטגיות המסחר שלנו - חינם וללא כל התחייבות.

המנוי יופעל לחודש ניסיון אחד החל מ- 26/10/2020 - כן לפני המפץ הגדול של הבחירות בארצות הברית.

ההרשמה פתוחה - כל הקודם זוכה - מוגבל ל-120 הנרשמים הראשונים!!

חשוב מאד - בהרשמה לסמן את האפשרות של :

 
 

לסיכום:

בהיבט הטכני - מגמת העליה נמשכת למרות 3 ימים של ירידות. האופטימיים יגידו שזה רק משב רוח חם וזה יעבור וצריך לנצל את ה- PULL BACK, להתחיל לקנות ולהגדיל פוזיציות לונג. הפסימיים יגידו שפוטנציאל הנזק הטמון בבחירות הקרובות עצום ורב. הריאליים יגידו שממש אי אפשר לדעת אבל רמת הסיכון כל כך גבוהה שעדיף לשמור מרחק.


ארגז כלים יומי:

לטווח הקצר ממשיכים ב- HOLD.


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 16-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 941KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


105 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page