top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-15-2020

למרות הירידות של היומיים האחרונים - מגמת העליה נמשכת אבל - שעון החול למפץ הגדול הולך ואוזל!!!

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בגרף- עקומת החוזים העתידיים של ה- VIX במצג חריג - הרחבה למטה


 

הזדמנות חד פעמית להתנסות בדבר האמיתי !

120 הנרשמים הראשונים יקבלו מנוי על אסטרטגיות המסחר שלנו - חינם וללא כל התחייבות.

המנוי יופעל לחודש ניסיון אחד החל מ- 26/10/2020 - כן לפני המפץ הגדול של הבחירות בארצות הברית.

ההרשמה פתוחה - כל הקודם זוכה - מוגבל ל-120 הנרשמים הראשונים!!

חשוב מאד - בהרשמה לסמן את האפשרות של :

 
 

חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - חזרנו ל- HOLD בטווח הקצר

  • סקטורים - תחילת הדוחות הבנקאיים מסמנת היחלשות של סקטור הפיננסים, למרות הדוחות הטובים - בעיקר בגלל הציפיות להמשך. השיפור בסקטורים של הכלכלה הריאלית נחלש - בעיקר חומרי הגלם והאנרגיה - (ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי - אבל נחלש.

  • זרימת הכסף - מתקרב לגבולי - כל- 4 המימדים שאנחנו מנטרים עדיין חיוביים. אבל - בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות.

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק יחסית נמוך 0.71, אבל ב- VIX היחס ירד שוב מתחת ל- 1 ל- 0.54. המשמעות היא שיותר משקיעים מצפים לעליה קרובה ב- VIX וקונים יותר אופציות CALL

  • סנטימנט המשקיעים - מגמת השיפור נעצרה

  • מנית AAPL - מובילת השוק ממשיכה במגמת העליה - אבל היא נחלשת

  • דוחות החברות - הדוחות שפורסמו כבר במגזר הבנקאי היו ברובם טובים - אבל הציפיות להמשך מקלקלות את החגיגיה

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה



חזר לעלות ברמה היומית - אבל זאת עדיין לא חזרה למגמת עליה ברורה. נזכיר שוב שביום רביעי הבא יש פקיעה של החוזים העתידיים - התמונה שמשתקפת כרגע לאחר הפקיעה אינה מבשרת טובות.

נעדכן בהמשך.

עקומת החוזים העתידיים של ה-VIX במצג חריג שניתן לפרש אותו כחשש גדול של חלק יחסי גדול של משקיעים - כולל מוסדיים - מאי ודאות שתוביל לירידות בשוק לאחר הבחירות. להרחבה לחץ כאן


לסיכום:

חזרנו אתמול לעמדת המתנה - סייקל המסחר לטווח הקצר חזר ל- HOLD. ברמה הטכנית מגמת העליה נמשכת למרות הירידות של אתמול. פרסומי הדוחות ממשיכים ורמת הרגישות תלך ותתגבר. השאלה הגדולה - מתי תתחיל היציאה החוצה של הרווחים? - לפני המפץ הגדול - שאלה רלוונטית יותר ויותר עם כל יום שעובר.


ארגז כלים יומי:

לטווח הקצר חזרנו ל- HOLD. זה יכול להמשיך להתנדנד לכאן או לכאן אבל אין ספק שרמת הסיכון גדלה ולכן הכף נוטה יותר לטובת עמדת המתנה - עד יעבור זעם.


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHART



Cockpit Chart Tipsbank4u 15-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 941KB



*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


179 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Σχόλια


bottom of page