top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-14-2020

מבחינה טכנית - מגמת העליה נמשכת. מה קורה עם משוואת ה סיכון/סיכוי ?

תובנות - בפוסט ובקובץ ה- COCKPIT למטה


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה - מפה חזותית מצוינת של העולות והיורדות ב- S&P500, כולל המשקל היחסי שלהן - מקור finviz


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר - אנחנו ב- LONG בטווח הקצר

  • סקטורים -השיפור בסקטורים של הכלכלה הריאלית נחלש - בעיקר חומרי הגלם והאנרגיה. גם הפיננסים עדיין לא מתחזק ברמה שתתן רוח גבית לשוק בהמשך- ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - ממשיך להיות חיובי.

  • זרימת הכסף - ללא שינוי כל- 4 המימדים שאנחנו מנטרים חיוביים. אבל - בטווחי הזמן הארוכים יותר - בעיקר החודשי משתקפת סטיה בהתהוות.

  • יחס PUT /CALL -לכלל השוק עלה ל- 0.75, רמת גידור נמוכה יחסית. גם ב- VIX היחס חזר לעלות והוא שוב מעל רמת ה- 1 , ערך 1.84

  • סנטימנט המשקיעים - מגמת השיפור נעצרה

  • מנית AAPL - מובילת השוק ממשיכה במגמת העליה - ההשקה נתנה לה רוח גבית

  • דוחות החברות - אתמול התחלנו עם הפיננסים שהציגו תוצאות טובות ומעל לצפיות האנליסטים. יחד עם זאת הצפי להמשך פחות מעודד.

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהללא כיוון ברור למרות עליה של 4% אתמול. נמשיך לצפות לשבירה מטה של רמת ה- 24.5 כתמיכה להמשך העליות בשוק. ביום רביעי הבא יש פקיעה של החוזים העתידיים - התמונה שמשתקפת כרגע לאחר הפקיעה אינה מבשרת טובות.

נעדכן בהמשך.


לסיכום:

מגמת העליה נמשכת למרות הירידות של אתמול. רמת הרגישות תלך ותתגבר עם פרסומי הדוחות שמגלמים רבעון שלם + אפקט מצטבר של הקורונה. זה מצטרף לתאריך התפוגה של ה 3/11/20 ונשאלת השאלה מתי תתחיל היציאה החוצה של הרווחים - לפני המפץ הגדול


ארגז כלים יומי:

ללא שינוי - לטווח הקצר למי שרוצה לקחת חלק בחגיגה למרות הסיכונים - פוזיציות לונג עם חלק קטן יחסית של התיק עם המלצה להיכנס רק ב- PULL BACK הקרוב - קרוב לרמות התמיכה.

למי שמרגיש פחות נוח עם הסיכון המשמעותי של הבחירות - המשך עמידה על הקווים בחוץ לגמרי במזומן - טוב ונכון לפחות באותה המידה.


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 14-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 951KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


73 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page