top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Oct-1-2020

הכוכבים מתחילים להסתדר - כולל חשיפה חד פעמית מתוך המידע למנויים שלנו

תובנות בקוקפיט היומי


*המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינייה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


בטבלה למטה הצצה לסקטורים מורחב - לראות בזמן התפתחות מעניינת בסקטור הטכנולוגיה - למנויים בלבד


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- ממשיך להתנדנד בטווח הקצר- HOLD

  • סקטורים - הרחבה בטבלה למעלה - רק הסקטור של הצריכה הלא מחזורית מציג תמונה סבירה, הטכנולוגיה ממשיכה להתחזק , הנדל"ן נחלש והאנרגיה על הקרשים.. כל השאר מחפשים כיוון - ראה פרוט לסקטורים השונים בקובץ ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף)

  • מומנטום - עדיין שלילי עם סימנים לשיפור

  • זרימת הכסף - חזרנו ל-3 חיוביים מתוך 4 מימדים שאנחנו מנטרים

  • יחס PUT /CALL - עלה מעט אתמול ל- 0.83 - רמת גידורים ברגוע יחסית

  • סנטימנט המשקיעים - ממשיך להיות שלילי

  • מנית AAPL - ספינת הדגל מתחזקת ויכולה להכתיב כיוון חדש

  • קורלצית הפחד - עדיין בתוקף ! זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכהמגמת הירידה של ה- VIX נמשכת יחד עם המשך הירידה ביחס ה- PUT/CALL שירד ל- 1 (קודם 1.25). הדבר היחידי שמטריד כרגע הוא זה שאתמול שוב חזרנו למצב שבו גם ה- S&P500 וגם ה- VIX סגרו בעליה. המשכיות המצב הזה יכולה להעיד על חוסר מובהקות/שבריריות של מגמת העליה - למעקב בהמשך.

וגם - אנחנו בתוך איתות שורט VIX שניתן לפני כמה ימים באחת מהאסטרטגיות שלנו (פרטים בקובץ ה- COCKPIT CHART המצורף) - כמובן שהמנויים שלנו עודכנו בזמן אמת לפני כולם בכל מה שצריך כדי להפיק את המקסימום. לפרטים על המנויים השונים.


בגרף למטה - BPSPX bullish percent index - אינדיקטור לאחוז הניירות שנתנו איתות קניה - עדיין במגמת ירידה אבל עם סיבוב למעלה ולראשונה מזה זמן עבר את ה- 50%


למי שרוצה לראות מעבר לעבר - אסטרטגיות ה- VIX שלנו.


לסיכום:

שיפור מסוים אבל עם לא מעט הסתייגויות ברקע ודברים שקורים מתחת לפני השטח


ארגז כלים יומי:

ממשיכים ב- HOLD עם נגיעות לונג סלקטיביות למי שפועל תחת אסטרטגיה סדורה


אולי יעניין אותך:


זמינים לכל שאלה - tipsbank4u@gmail.com


התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART - למטה


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 1-10-20
.pdf
הורידו את PDF • 943KB


*חשוב מאד - ראה אזהרה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


96 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page