top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Aug-4-2020

ה- SPY סגר מעל 327 !לא בטוח שזה מספיק לאור כל מה שרוחש מתחת


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


[כל הנתונים מופעים בקובץ ה- COCKPIT היומי הנמצא בתחתית הדף]


בתמונה למטה - רק להמחיש עד כמה מה שרואים זה לא מה שבאמת קורה - מדד ה- S&P500 מורכב מ- 500 מניות - תראו מה קרה לשווי השוק של 495 מהן !


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- ללא שינוי - עדיין בעמדת המתנה גם בטווח הקצר וגם בארוך - HOLD, אמנם איתות ה- SHORT VIX בדרך כלל נותן התראה מוקדמת למעבר ל- לונג אבל יש חסמים בדרך - סטיות מתפתחות וסקטורים חשובים שעדיין לא תומכים - פרוט בהמשך

  • סקטורים - ללא שינוי- 8 סקטורים בלונג ו- 2 בשורט. סקטור הטכנולוגיה ממשיך להתחזק. אבל - סקטור התעשיה והפיננסים מגמגמים ובלעדיהם כל פריצה למעלה לא תהיה יציבה -זה לא מספיק חזק כשהכל מבוסס רק על הטכנולוגיה והבריאות (מידע מפורט לכל סקטור - בקובץ ה- COCKPIT CHART המופיע בתחתית הדף)

  • מומנטום - עדיין במעבר - מתנדנד

  • זרימת הכסף - חיובית בכל 4 המימדים שאנחנו מנטרים,

  • יחס PUT /CALL - ירד ל - 0.67, רמת הגידורים נמוכה

  • שווי שוק מתחילת השנה - בתמונה למעלה מוצגת התמונה האמיתית של מה שקורה באמת - 495 מתוך 500 מניות איבדו מנתח השוק שלהן מתחילת השנה את מה ש- 5 הגדולות הוסיפו לשווי השוק שלהן. שאלת תם - מה היה קורה אם 5 הגדולות לא היו קיימות?

מדד ה- VIX - לא מוותר -עדיין מעל התמיכה המשמעותית של 23.5 אבל- איתות השורט ויקס של האסטרטגיה שלנו בתוקף. רמת ההצלחה של האסטרטגיה הינה מעל 80% ומה שאולי יותר חשוב זה שהיא מנבאת בקורלציה טובה מאד את ההתנהגות של המדדים הראשיים - S&P500 וגם את מדד הנאסדאק 100 (לתוצאות האסטרטגיה - לחץ כאן).

  • סטיות - ממשיכות להתפתח סטיות שליליות - חלקן כבר מאושרות!

לסיכום:

איתות השורט VIX עדיין בתוקף - וזה בהחלט לצד הזכות, שבירה של ה- VIX למטה וסגירה מתחת ל- 23.5 תגביר מאד את הסיכויים להמשך העליות בשוק.

בצד החובה - מתפתחות סטיות משמעותיות בין המחירים שממשיכים לעלות לבין המומנטום ואינדיקטורים נוספים שמפגרים מאחור. חוסר ההתאמה הזאת כבר במצבו הנוכחי מנבא תיקון אפשרי מטה של חודשיים עד שלושה חודשים. זה כמובן לא חייב לקרות והסטיות יכולות להתבטל בהמשך - לפני שבירה משמעותית מטה. אם השבירה אכן תתרחש לפני ביטול הסטיות - צפוי כאמור תיקון של חודשיים שלושה, שיכול גם להיות יותר ארוך - בגלל המצב השביר שבו השווקים נמצאים.


ארגז כלים יומי:

ללא שינוי - סייקל המסחר לטווח הקצר וגם לטווח הארוך עדיין ב- HOLD. אבל איתות השורט VIX לרוב מקדים את מה שעומד לקרות ולכן רמת הבטחון שהשוק ימשיך מכאן למעלה מתחזקת . הזהירים יחכו עוד כמה ימים לסייקלים של המסחר שיצאו מעמדת המתנה ויעברו ל- לונג. עד שזה לא יקרה רמת הסיכון גבוהה וצריך להיות מאד סלקטיבי בבחירת מניות וסקטורים להשקעת לונג, תוך ניהול הטרייד עם סטופים שיש להם משמעות כתמיכה טכנית אמיתית. למי שכבר מרגיש מספיק בטוח - כרגע עם עדיפות לסקטור הטכנולוגיה שנמצא במגמת התחזקות מול השוק עם סיכוים טובים לתשואה עודפת


מידע עדכני נוסף לגבי איומים והזדמנויות ניתן למצוא בדף השני של ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף


בקרוב נפתח הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


למטה - התמונה המלאה ב- COCKPIT CHART


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 4-8-20
.pdf
הורידו את PDF • 964KB


Daily Cockpit Chart TipsBank4U Aug-4-202
הורידו את • 901KB


* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנותיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


60 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page