top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Aug-19-2020

השוק עוצר להתייעצות והערכת מצב. זה יכול להיגמר לכאן או לכאן וגם תיקון קטן יכול לצאת משליטה, עם כמות האדים הנפיצים בתוך הבועה.


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


[כל הנתונים מופעים בקובץ ה- COCKPIT היומי הנמצא בתחתית הדף]


חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- עבר ל - HOLD בטווח הקצר, HOLD גם בטווח הארוך

  • סקטורים - ללא שינוי - סקטורי הפיננסים והתעשיה נעצרו להערכת מצב. 9 סקטורים בלונג ו- 1 בשורט. (מידע מפורט לכל סקטור - בקובץ ה- COCKPIT CHART המופיע בתחתית הדף)

  • מומנטום - במעבר - מגמת העליה נעצרה

  • זרימת הכסף - חיובית בכל 4 המימדים שאנחנו מנטרים,

  • יחס PUT /CALL - ממשיך לדשדש - 0.71 - רמת הגידורים עדיין נמוכה

  • סנטימנט המשקיעים - בירידה - ראה פירוט בדף השני של ה- COCKPIT CHART למטה

  • קורלצית הפחד - המלתעות של קורלצית הפחד הולכות ונסגרות אבל זה לא נגמר - אנחנו עדיין בתוכה

  • מדד ה- INDEX $ - הדולר האמריקאי ממשיך להיחלש כתוצאה מהזרמות הכספים העצומות. ההיחלשות שלו טובה לשוק המניות בטווח הקצר - לטווח הארוך - זה מתווסף למערך הסיכונים שהולך ומצטבר ליום שאחרי

  • מנית AAPL - מובילת הדעה בשוק ממשיכה להפגין עוצמות אבל הולכת הצידה בימים האחרונים - הערכת מצב כבר אמרנו?


מדד ה- VIX-

האיתות שורט ויקס של האסטרטגיה שלנו מה- 30/7/20 עדיין בתוקף עם תשואות דו ספרתיות. אתמול ה- VIX עלה ב-% 0.75 וזה שובר את מגמת הירידה שלו בימים האחרונים. כרגע עדיין לא מהותי ואי אפשר להגיד שהפחד חוזר לשווקים, אבל זה מצטרף למצב שבו השוק לא ממש מצליח לפרוץ מעל השיא הקודם וגם למעבר סיקל המסחר למצב המתנה גם בטווח הקצר.


לסיכום:

אנחנו עדיין באיתות שורט VIX, אבל הכל מצביע על כך שעוצרים להערכת מצב

יכול להתפתח לתיקון קטן שבמצב הנפיץ הנוכחי - אף אחד לא יכול לצפות לאן הוא יתפתח.


ארגז כלים יומי:

סייקל המסחר ב- HOLD

במצב כזה כניסה לפוזיציות לונג חדשות הינה בסיכון גבוה - לא ממש נגד השוק אבל אם הוא מתלבט - נכון להתלבט איתו. פוזיציות קיימות - להדק סטופים ככל שניתן ולחכות על הקווים


חשוב מאד - ראה אזהרה למטה לגבי מסחר בנכסי ה- VIX*


בקרוב נפתח הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


למטה - התמונה המלאה בקובץ ה- COCKPIT CHART


The whole picture in the below COCKPIT CHARTCockpit Chart Tipsbank4u 19-8-20
.pdf
הורידו את PDF • 1.02MB


* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


57 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page