top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תTipsBank4u

Cockpit Chart Aug-10-2020

הפחד עוזב את השווקים! ה- VIX ממשיך להתדרדר מתחת לרמת התמיכה של 23.5, גם הסקטורים החשובים מסתדרים טוב יותר להמשך העליות.


חשוב - המידע הכלול בדו"ח זה אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו של המשתמש, במצבו הכלכלי וביכולותיו. המידע בדו"ח זה אינו מהווה הצעה, המלצה, או הכוונה לבצע פעילות מסחר לרכישה, מכירה או אחרת, האחריות לשימוש במידע, העברתו הלאה או המלצה לאחרים לבצע פעולה כלשהי הינה באחריות מוחלטת ובלעדית לשיקול דעתו ולסיכון של המשתמש בלבד. המשתמש אחראי ולוקח על עצמו מלוא הסיכון והעלות הכספית שתנבע משימוש שייעשה בחומרי הדו"ח.


[כל הנתונים מופעים בקובץ ה- COCKPIT היומי הנמצא בתחתית הדף]


בגרף למטה -ה - VIX ממשיך לסגת - הפחד עוזב את השוק. צפי להתכנסות לממוצע ארוך טווח של 18-20

חשוב להיום:

  • סייקל המסחר- עדיין לונג בטווח הקצר, בארוך ב- HOLD

  • סקטורים - סקטור הטכנולוגיה מתחיל להיחלש ואת ההובלה לקחו ביום שישי סקטורי הפיננסים והתעשיה. זה טוב! איזון נכון יותר בין הסקטורים המובילים יוצר בסיס בריא וחזק יותר להמשך העליות. 8 סקטורים בלונג ו- 2 בשורט. (מידע מפורט לכל סקטור - בקובץ ה- COCKPIT CHART המופיע בתחתית הדף)

  • מומנטום - חיובי - מגמת העליה נמשכת

  • זרימת הכסף - חיובית בכל 4 המימדים שאנחנו מנטרים,

  • יחס PUT /CALL -עלה ל 0.73 - רמת הגידורים עדיין נמוכה

  • עונת הדוחות -נמשכת - אין קטסטרופות - בעיקר מפני שציפיות האנליסטים נמוכות ולא קשה מדי לעקוף את התחזיות שלהם. ביצועי החברות באמת - משקפים את המשבר הקשה בכלכלה הריאלית.

מדד ה- VIX- שוב הוא במרכז - נחלש ולא מצליח לפרוץ שוב מעל ל-23.5 - בכיוון הנכון עם התגברות הסיכויים להמשך ההתכנסות לממוצע ארוך הטווח של- 18-20 (כמובן שעם ה- VIX הכל יכול להיות - Always expect the unexpected)

האיתות השורט ויקס של האסטרטגיה שלנו מה- 30/7/20 בתוקף עם תשואה דו ספרתית בחלק מהתעודות.

רמת ההצלחה של האסטרטגיה הינה מעל 80% ומה שאולי יותר חשוב זה שהיא מנבאת בקורלציה טובה מאד את ההתנהגות של המדדים הראשיים - S&P500 וגם את מדד הנאסדאק 100. למידע נוסף ותוצאות - לחץ כאן

  • סטיות - ללא שינוי - ממשיכות להתפתח ברקע סטיות שליליות - חלקן כבר מאושרות!

לסיכום:

ה- VIX - ממשיך לרדת מתחת לרמת התמיכה של 23.5. ה- SPY ממשיך לכיוון שיא כל הזמנים חדש מעבר ל- 339. זה יכול לקרות בסבירות די גבוהה אם לא יתרחש משהו דרמטי - כמו המשך הירידה של מנית אפל. אנחנו מזכירים אותה כאן המיוחד מאחר והיא הסמן החשוב ביותר של קטר הטכנולוגיה, ביום שישי ראינו שהסקטור כולו סובל כאשר היא מגמגמת. איתות השורט VIX עדיין בתוקף מה שמחזק את רמת הבטחון וצפיה להמשך העליות, לפחות עד בסמוך לבחירות בנובמבר.

בסקירה הקודמת כתבנו:

"הסטיות בין המחירים שעולים למדדי עומק כמו עוצמת המגמה ממשיכות להתהוות ברקע וככל שהמצב נמשך באופן הזה - כך נחווה תיקון ארוך יותר כאשר יום הדין יגיע, והוא יגיע".

זה עדיין לגמרי בתוקף!!!


ארגז כלים יומי:

ללא שינוי - סייקל המסחר לטווח הקצר בלונג כאשר המומנטום ממשיך במגמת העליה. אם נצרף לכך את איתות השורט VIX ואת הסגירה של ה-SPY מעל 332 - רמת הבטחון שהשוק ימשיך מכאן למעלה מתחזקת . וכן - גם הפחד שעוזב את השווקים יגביר את התאבון לסיכון, בקיצור - הסיבות להמשך העליות מתחזקות.

אנחנו נשארים בהתנהלות של כניסות ללונג עם בחירה סלקטיבית של מניות וסקטורים - כרגע עם עדיפות לסקטורי התעשיה והפיננסים שמחפים על החולשה הזמנית בטכנולוגיה.

כמו כן לאור איתות השורט VIX ניתן לשקול השקעה בתעודות ה- VIX:

לונג (SVXY) או

שורט( VXX)

חשוב מאד - ראה אזהרה למטה*


מידע עדכני נוסף לגבי איומים והזדמנויות ניתן למצוא בדף השני של ה- COCKPIT CHART בתחתית הדף


בקרוב נפתח הרשמה למסחר על פי האסטרטגיות השונות שלנו, כולל ה- VIX.


למטה - התמונה המלאה ב- COCKPIT CHART


The whole picture in the below COCKPIT CHART


Cockpit Chart Tipsbank4u 10-8-20
.pdf
הורידו את PDF • 952KB
Daily Cockpit Chart TipsBank4U Aug-10-20
הורידו את • 884KB


* חשוב מאד:

המסחר בנכסי תנודתיות - VIX ונגזרותיו - הינו תנודתי מאד ובעל סיכון גבוה להפסדים כבדים. המידע המוצג כאן מבוסס על נתונים טכניים נכונים ליום המסחר האחרון. מה שהיה אינו בהכרח מה שיהיה ואין לראות בסקירה זו ובכל הנאמר באתר המלצה כלשהי לרכישה ומכירה של ניירות ערך כלשהם או לבצע פעולה כלשהי בשוק ההון


The information contained in this report does not constitute investment advice and does not constitute a substitute for professional advice that takes into account the user's needs, financial condition and capabilities. Sharing it on or recommending others to take any action is the sole and exclusive responsibility of the user's sole discretion and risk. The user is responsible and assumes all risk and financial costs arising from the use of the report materials.


75 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Komentarai


bottom of page